ZpětÚvod Kariéra

Kariéra

Jste opravdu nespokojeni s tím co děláte?

Kontaktujte nás, máme pro Vás řešení. Zajímavou práci v dynamickém kolektivu.

Náplň práce realitního makléře

Náplní Vaší činnosti bude vyhledávání nemovitostí vhodných k prodeji nebo pronájmu, případně zpracování tipů přidělených společností a následně realizace celého obchodního případu, telefonický i osobní kontakt s klienty, prezentace nemovitostí, vedení obchodních jednání, realizace prohlídek nemovitostí, příprava smluvní dokumentace ve spolupráci s právním oddělením.

Požadujeme

  • živnostenský list
  • ŘP skupiny B
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu učit se novým věcem (zkušenosti z práce na realitním trhu nejsou podmínkou)
  • časovou flexibilitu
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • samostatnost a odpovědnost v rozhodování

Nabízíme

  • kompletní zaškolení v obchodní i právní oblasti
  • volnou pracovní dobu
  • nadstandardní provizní a meziprovizní systém
  • možnost kariérního růstu
  • možnost vytvářet vlastní obchodní skupinu z dalších realitních makléřů
  • možnost zřízení vlastní pobočky

Hledání nemovitosti

Kontaktujte nás

REALGEOINVEST s.r.o.
L. Košuta 1064
760 01  Zlín

Mobil: +420 776 000 800
E-mail: info@realgeoinvest.cz

Jsme členem Realitní Komory ČR

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek